Pereboomse Krekentrail

 Moerbeke, Belgique -  Website -  Facebook
07 October 2018


Zondag 7 October
 Bewerken/Bijwerken
Spaanse linie-route
33km
1. JANSE JELLE 63.62%
2. VERMEIRE ERNEST 59.51%
3. COOPMAN FREDERIC 59.20%
   
1. CONNY SLOS 52.06%
2. CLAUWAERT MONA 46.84%
3. IMBO INEKE 45.16%
 Bewerken/Bijwerken
Koebulten-route
22km
1. VAN HAVERMAET KOEN 61.60%
2. HEYMAN FREDERIK 60.63%
3. JANSSENS TOM 59.19%
   
1. BECK LIESELOTTE 53.08%
2. POPPE CATHY 49.55%
3. MERTENS ELS 47.42%
 Bewerken/Bijwerken
Boschkreek-route
16km
1. SCHUERMANS ROBIN 65.78%
2. VAN HAVERE ROBBY 59.40%
3. HAEGEMAN MARC 54.99%
   
1. POLFLIET ELSIE 45.08%
1. VERSTRAETEN VIRGINIE 45.08%
3. ORISTIL KARMEN 42.82%
 Bewerken/Bijwerken
Pereboom-route
8km
1. THYS TOM 58.22%
2. HILLAERT MARNIX 57.60%
3. VAN GREMBERGHE JOS 53.85%
   
1. BUYS THALIA 47.66%
2. MAES VERONIK 40.38%
3. BEVERNAGE AN 40.08%

Uitslagen 2018

Zondag 07/10/18 - Pereboomse Krekentrail - 33 km

Hoogteverschil100D+
Offroad70%
Bevoorradingen2
Niveau TOP 1056.35%
Intensiteit 100%24.08km/h
AlgemeenVrouwen
8  HOREMANS NILS02:32:3653.88 %18 pts Dit resultaat is van mij
9  FABRY ALAIN02:37:0052.37 %16 pts Dit resultaat is van mij
111 CONNY SLOS02:37:5652.06 %16 pts Dit resultaat is van mij
14  CLINCKE NIELS02:40:2751.25 %15 pts Dit resultaat is van mij
15  WOUTERS TOM02:40:3451.21 %15 pts Dit resultaat is van mij
19  WAUTERS DIRK02:43:5050.19 %14 pts Dit resultaat is van mij
21  GERETS JELLE02:46:1549.46 %13 pts Dit resultaat is van mij
22 CRUL PACO02:47:1449.17 %13 pts Dit resultaat is van mij
23  DE NEVE JORIS02:48:4948.71 %12 pts Dit resultaat is van mij
25  GOOSSENS PIET02:50:3848.19 %12 pts Dit resultaat is van mij
26  DE POURCQ EDDY02:50:5648.10 %12 pts Dit resultaat is van mij
29  TEEUWS TOON02:53:0747.50 %11 pts Dit resultaat is van mij
33  ZITA TEAM02:54:0547.23 %11 pts Dit resultaat is van mij
36  LAUREYS TIM02:56:4546.52 %10 pts Dit resultaat is van mij
37  DE LEE HANS02:57:2446.35 %10 pts Dit resultaat is van mij
37  CELI CHRIST02:57:2446.35 %10 pts Dit resultaat is van mij
37  DEKEYSER MARC02:57:2446.35 %10 pts Dit resultaat is van mij
40  DE MEYER BEN02:57:3146.32 %10 pts Dit resultaat is van mij
41  BEAUJEAN ERIK02:57:4346.27 %10 pts Dit resultaat is van mij
52  VERBEKE PAUL03:10:5043.09 %8 pts Dit resultaat is van mij
61  DOOMS JOHNNY03:37:1737.84 %5 pts Dit resultaat is van mij
66  BOUMANS TOM03:55:4634.88 %3 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2018

Zondag 07/10/18 - Pereboomse Krekentrail - 22 km

Hoogteverschil70D+
Offroad62%
Bevoorradingen1
Niveau TOP 1056.99%
Intensiteit 100%24.01km/h
AlgemeenVrouwen
6  BUYSSE TIM01:39:0655.48 %0 pts Dit resultaat is van mij
10  BEULQUE NICO01:42:4253.53 %0 pts Dit resultaat is van mij
17  PATOOR DIRK01:47:4651.02 %0 pts Dit resultaat is van mij
20  BOLLEMAN ERIK01:49:5650.01 %0 pts Dit resultaat is van mij
23  DE BELIE RONY01:50:3549.72 %0 pts Dit resultaat is van mij
242 POPPE CATHY01:50:5849.55 %0 pts Dit resultaat is van mij
25  SOENEN WANNES01:51:2249.37 %0 pts Dit resultaat is van mij
27  SCHOOF FRANK01:53:3548.40 %0 pts Dit resultaat is van mij
28  SLOCK JAN01:53:4548.33 %0 pts Dit resultaat is van mij
31  SMAERS JO01:55:5647.42 %0 pts Dit resultaat is van mij
313 MERTENS ELS01:55:5647.42 %0 pts Dit resultaat is van mij
334 JEAN FANNY01:56:3347.17 %0 pts Dit resultaat is van mij
34  ROGIERS TONY01:57:1246.91 %0 pts Dit resultaat is van mij
35  MARIUS PIETER01:57:1946.86 %0 pts Dit resultaat is van mij
37  SMET LUC01:58:4346.31 %0 pts Dit resultaat is van mij
38  ARRYN STEFAAN01:58:4446.30 %0 pts Dit resultaat is van mij
39  FLOIN TIMMY01:58:5646.23 %0 pts Dit resultaat is van mij
41  BECK STIJN01:59:3545.98 %0 pts Dit resultaat is van mij
44  DE VOS NIKE02:04:4044.10 %0 pts Dit resultaat is van mij
47  ONGENA JORIS02:05:3043.81 %0 pts Dit resultaat is van mij
50  ZAMAN JACQUES02:06:0443.61 %0 pts Dit resultaat is van mij
52  VAN LOON DIRK02:06:3343.44 %0 pts Dit resultaat is van mij
53  PAUWELS ANDY02:07:5243.00 %0 pts Dit resultaat is van mij
55  SEYNAEVE ERIK02:08:1642.86 %0 pts Dit resultaat is van mij
56  EECKHOUT KOEN02:08:5842.63 %0 pts Dit resultaat is van mij
587 BOTTE ELIEN02:10:4642.04 %0 pts Dit resultaat is van mij
598 ROETS ILSE02:11:1141.91 %0 pts Dit resultaat is van mij
60  BRAL JOHNY02:11:2541.84 %0 pts Dit resultaat is van mij
61  BOHY JOHAN02:11:5041.70 %0 pts Dit resultaat is van mij
62  BRACKE LEO02:18:1839.75 %0 pts Dit resultaat is van mij
65  NIESSEN FRANK02:20:3239.12 %0 pts Dit resultaat is van mij
6913 ZEGERS WANDA02:23:5638.20 %0 pts Dit resultaat is van mij
7819 LAMONT CELINE02:46:0833.09 %0 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2018

Zondag 07/10/18 - Pereboomse Krekentrail - 16 km

Hoogteverschil40D+
Offroad60%
Bevoorradingen1
Niveau TOP 1054.54%
Intensiteit 100%24.49km/h
AlgemeenVrouwen
6  DHONDT LUC01:14:0652.90 %0 pts Dit resultaat is van mij
13  LEYN LUC01:20:2348.76 %0 pts Dit resultaat is van mij
16  SANTENS JAN01:24:5546.16 %0 pts Dit resultaat is van mij
17  HUYSMANS TOM01:25:0346.09 %0 pts Dit resultaat is van mij
18  APER KRIST01:25:4245.74 %0 pts Dit resultaat is van mij
25  PAUWELS GUY01:27:2044.88 %0 pts Dit resultaat is van mij
34  DEFORCE JOEY01:33:0242.13 %0 pts Dit resultaat is van mij
378 MAES ANN01:36:5040.48 %0 pts Dit resultaat is van mij
4313 HEYLEN SARA01:39:1339.51 %0 pts Dit resultaat is van mij
4515 BULTHEEL ELS01:41:2938.62 %0 pts Dit resultaat is van mij
50  DE COCK REGGY01:42:2738.26 %0 pts Dit resultaat is van mij
54  DELEU MATTIAS01:47:2536.49 %0 pts Dit resultaat is van mij
5722 PLAQUET CINDY01:51:1935.21 %0 pts Dit resultaat is van mij
5823 WOUTERS EMMA01:54:1734.30 %0 pts Dit resultaat is van mij
5823 FAES ANOUCK01:54:1734.30 %0 pts Dit resultaat is van mij
6428 DE COCK LIEVE01:56:5233.54 %0 pts Dit resultaat is van mij
6731 RYCKAERT ERNA01:58:4832.99 %0 pts Dit resultaat is van mij
72  GAELENS GUY02:25:3026.94 %0 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2018

Zondag 07/10/18 - Pereboomse Krekentrail - 8 km

Hoogteverschil20D+
Offroad65%
Bevoorradingen0
Niveau TOP 1051.73%
Intensiteit 100%26.75km/h
AlgemeenVrouwen
1  THYS TOM00:30:4958.22 %0 pts Dit resultaat is van mij
5  SMET PAUL00:34:0552.64 %0 pts Dit resultaat is van mij
12  VAN DAMME SAM00:38:4646.28 %0 pts Dit resultaat is van mij
14  GAUWE PATRICK00:39:5344.99 %0 pts Dit resultaat is van mij
15  STEVENS SJORS00:40:4444.05 %0 pts Dit resultaat is van mij
26  VERVOORT ALEX00:47:3837.67 %0 pts Dit resultaat is van mij
28  GOUBER JOZEF00:51:1635.00 %0 pts Dit resultaat is van mij
297 BOEL TINEKE00:54:0833.14 %0 pts Dit resultaat is van mij
3411 AMEEL JOKE00:54:3032.92 %0 pts Dit resultaat is van mij
3814 DE BAETS EVA00:56:3531.71 %0 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2017

Zondag 01/10/17 - Pereboomse Krekentrail - 32 km

Hoogteverschil180D+
Offroad65%
Bevoorradingen3
Niveau TOP 1062.72%
Intensiteit 100%22.44km/h
AlgemeenVrouwen
3 MEUL WIM02:08:5066.42 %40 pts Dit resultaat is van mij
4  ROELS WERNER02:12:3164.57 %36 pts Dit resultaat is van mij
6  HELLEMANS TOM02:20:3060.90 %29 pts Dit resultaat is van mij
7  CLINCKE NIELS02:20:3160.89 %29 pts Dit resultaat is van mij
9  ZAMAN JORIS02:25:3858.75 %25 pts Dit resultaat is van mij
10  SIERENS BAVO02:26:0658.57 %25 pts Dit resultaat is van mij
14  THUY BENNY02:32:3156.10 %21 pts Dit resultaat is van mij
17 PAUWEL JOOS02:42:4352.59 %17 pts Dit resultaat is van mij
18  GOOSSENS PIET02:42:5252.54 %17 pts Dit resultaat is van mij
19  DE REU MAARTEN02:44:3352.00 %16 pts Dit resultaat is van mij
21  DEPICKERE BRAM02:45:1651.77 %16 pts Dit resultaat is van mij
22  HOREMANS NILS02:47:4451.01 %15 pts Dit resultaat is van mij
25  DE HAES ROLAND02:49:0650.60 %14 pts Dit resultaat is van mij
314 GYSENS LIEN03:01:3347.13 %11 pts Dit resultaat is van mij
32 CRUL PACO03:05:0946.21 %10 pts Dit resultaat is van mij
335 BOGAERT ANN03:09:3345.14 %9 pts Dit resultaat is van mij
346 PETIT KATHY03:15:0143.88 %8 pts Dit resultaat is van mij
378 CONNY SLOS03:25:2741.65 %7 pts Dit resultaat is van mij
4314 MAERTEN NANCY03:41:3138.63 %5 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2017

Zondag 01/10/17 - Pereboomse Krekentrail - 22 km

Hoogteverschil120D+
Offroad55%
Bevoorradingen2
Niveau TOP 1054.81%
Intensiteit 100%23.52km/h
AlgemeenVrouwen
1  MORTIER FILIP01:30:2162.11 %25 pts Dit resultaat is van mij
6  BUYSSE MATTI01:45:3553.15 %14 pts Dit resultaat is van mij
9  LAFORT ERIK01:46:5852.46 %13 pts Dit resultaat is van mij
10  INGELS CARL01:47:5352.02 %12 pts Dit resultaat is van mij
111 POPPE CATHY01:48:0051.96 %12 pts Dit resultaat is van mij
14  ZAAF AZIZ01:50:1650.89 %11 pts Dit resultaat is van mij
18  WILLAERT BENNY01:52:3449.85 %11 pts Dit resultaat is van mij
19  VAN HAL JOHAN01:54:2449.05 %10 pts Dit resultaat is van mij
22  BEULQUE NICO01:57:2747.78 %9 pts Dit resultaat is van mij
23  BRAL GLENN01:57:4247.68 %9 pts Dit resultaat is van mij
24  DE SMET FILIP01:58:0647.52 %9 pts Dit resultaat is van mij
29  SCHOOF FRANK01:59:0347.14 %9 pts Dit resultaat is van mij
30  MEUL BART02:02:0445.97 %8 pts Dit resultaat is van mij
35  JANSSENS TOM02:03:4545.35 %7 pts Dit resultaat is van mij
39  VERBIST JOERI02:07:2044.07 %7 pts Dit resultaat is van mij
435 CANT GREET02:09:3143.33 %6 pts Dit resultaat is van mij
44  BECK STIJN02:10:2843.01 %6 pts Dit resultaat is van mij
45  PIETERS FRANS02:14:4441.65 %5 pts Dit resultaat is van mij
47  BRAL JOHNY02:15:4941.32 %5 pts Dit resultaat is van mij
498 DHONT HILDE02:16:4741.03 %5 pts Dit resultaat is van mij
52  D HONT NICO02:24:1838.89 %4 pts Dit resultaat is van mij
53  DE WAELE BART02:24:2938.84 %4 pts Dit resultaat is van mij
56  DE COCK REGGY02:33:1836.61 %3 pts Dit resultaat is van mij
60  CRAS PATRICK02:37:0235.74 %3 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2017

Zondag 01/10/17 - Pereboomse Krekentrail - 16 km

Hoogteverschil90D+
Offroad64%
Bevoorradingen1
Niveau TOP 1053.53%
Intensiteit 100%24.02km/h
AlgemeenVrouwen
2  DEMARET TONY01:11:0856.20 %14 pts Dit resultaat is van mij
4  DHONT LUC01:13:4354.23 %12 pts Dit resultaat is van mij
5  FREES MATHIAS01:15:1853.09 %11 pts Dit resultaat is van mij
7  NONNEMAN BART01:15:2952.96 %11 pts Dit resultaat is van mij
11  SCHATS WOUTER01:19:1350.46 %9 pts Dit resultaat is van mij
14  GORIS FRANS01:21:1849.17 %8 pts Dit resultaat is van mij
17  SMET BENJAMIN01:24:4047.21 %7 pts Dit resultaat is van mij
21  PEIRENS BART01:27:5745.45 %6 pts Dit resultaat is van mij
253 THUY MARGOT01:29:5044.50 %6 pts Dit resultaat is van mij
31  D HONT ELISE01:32:0543.41 %5 pts Dit resultaat is van mij
36  APER KRIS01:36:0441.61 %4 pts Dit resultaat is van mij
39  SLOCK JAN01:38:3240.57 %4 pts Dit resultaat is van mij
4212 CATTOOR POM01:40:1739.86 %4 pts Dit resultaat is van mij
43  VERMEIR PETER01:41:0939.52 %4 pts Dit resultaat is van mij
45  EECKHOUT KOEN01:43:1038.75 %3 pts Dit resultaat is van mij
46  GELDHOF PETER01:44:3638.22 %3 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2017

Zondag 01/10/17 - Pereboomse Krekentrail - 8 km

Hoogteverschil40D+
Offroad46%
Bevoorradingen0
Niveau TOP 1051.64%
Intensiteit 100%25.08km/h
AlgemeenVrouwen
3  CARNOY LUC00:36:3852.24 %0 pts Dit resultaat is van mij
8  RAES DAVE00:38:3249.67 %0 pts Dit resultaat is van mij
9  SMET MARC00:38:3349.64 %0 pts Dit resultaat is van mij
10  GAUWE PATRICK00:38:4749.34 %0 pts Dit resultaat is van mij
15  VERMEULEN AN00:42:3145.01 %0 pts Dit resultaat is van mij
19  SANTY JORRE00:44:2243.14 %0 pts Dit resultaat is van mij
22  RAES MATTIJS00:45:3342.01 %0 pts Dit resultaat is van mij
26  ROMBAUT RUDI00:47:1740.47 %0 pts Dit resultaat is van mij
29  SALOME RON00:47:3640.21 %0 pts Dit resultaat is van mij
3410 APER KATRIJN00:49:2238.77 %0 pts Dit resultaat is van mij
35  VAN DYCK TIM00:49:3838.56 %0 pts Dit resultaat is van mij
3914 BORGERS ELLEN00:52:3636.38 %0 pts Dit resultaat is van mij
4115 GERARDTS ANN00:53:2235.86 %0 pts Dit resultaat is van mij
5423 AMEEL JOKE00:59:1932.26 %0 pts Dit resultaat is van mij
5826 BRACKE NANCY01:00:0331.87 %0 pts Dit resultaat is van mij
66  GAELENS GUY01:02:5130.45 %0 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2016

Zondag 02/10/16 - Pereboomse Krekentrail - 32 km

Hoogteverschil?D+
Offroad80%
Bevoorradingen?
Niveau TOP 1058.05%
Intensiteit 100%22.14km/h
AlgemeenVrouwen
3  ZAMAN JORIS02:21:0461.46 %30 pts Dit resultaat is van mij
5  VERMEULEN JAN02:29:2958.00 %24 pts Dit resultaat is van mij
7  TEEUWS TOON02:35:0955.88 %21 pts Dit resultaat is van mij
10 SCHACHT WIM02:39:5254.23 %19 pts Dit resultaat is van mij
12  LAPAGE WIM02:41:3753.65 %18 pts Dit resultaat is van mij
13  GOOSSENS PIET02:41:5753.54 %18 pts Dit resultaat is van mij
15  BUYSSE TIM02:43:0253.18 %18 pts Dit resultaat is van mij
23  HOREMANS NILS02:59:0548.41 %12 pts Dit resultaat is van mij
24  WILLEN JO03:05:4246.69 %11 pts Dit resultaat is van mij
252 FORTON SOFIE03:07:2646.26 %10 pts Dit resultaat is van mij
27  COESSENS BART03:10:3045.51 %10 pts Dit resultaat is van mij
294 DHONT HILDE03:14:0644.67 %9 pts Dit resultaat is van mij
36  DOOMS JOHNNY03:26:2142.02 %7 pts Dit resultaat is van mij
39  BAERT DIRK03:40:5739.24 %6 pts Dit resultaat is van mij
40  BOUMANS TOM03:57:3636.49 %4 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2016

Zondag 02/10/16 - Pereboomse Krekentrail - 22 km

Hoogteverschil?D+
Offroad70%
Bevoorradingen?
Niveau TOP 1051.69%
Intensiteit 100%24.10km/h
AlgemeenVrouwen
51 POPPE CATHY01:46:4251.34 %12 pts Dit resultaat is van mij
6  DE JONGE TIM01:48:4350.39 %11 pts Dit resultaat is van mij
11  CLAEYS MARIO01:52:4848.56 %9 pts Dit resultaat is van mij
13  NOE PIETER01:55:3447.40 %9 pts Dit resultaat is van mij
15  NUYTS ERIC01:56:4946.89 %8 pts Dit resultaat is van mij
16  SCHOORS GERT01:57:2046.69 %8 pts Dit resultaat is van mij
16  SESSELLE GINO01:57:2046.69 %8 pts Dit resultaat is van mij
21  BRACKE YVES01:58:5946.04 %8 pts Dit resultaat is van mij
23  BUYSSE MATTI01:59:0645.99 %8 pts Dit resultaat is van mij
24  JONNAERT KURT02:01:4245.01 %7 pts Dit resultaat is van mij
25  ZAAF AZIZ02:03:1144.47 %7 pts Dit resultaat is van mij
305 CONNY SLOS02:11:4841.56 %5 pts Dit resultaat is van mij
32  PIETERS FRANS02:11:5541.52 %5 pts Dit resultaat is van mij
33  MENS EELCO02:14:1840.79 %5 pts Dit resultaat is van mij
35  BECK STIJN02:14:5440.61 %5 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2016

Zondag 02/10/16 - Pereboomse Krekentrail - 16 km

Hoogteverschil?D+
Offroad70%
Bevoorradingen?
Niveau TOP 1050.56%
Intensiteit 100%24.14km/h
AlgemeenVrouwen
1  JANSSENS TOM01:12:2154.97 %13 pts Dit resultaat is van mij
2  JUSTE CHRIS01:12:3054.86 %12 pts Dit resultaat is van mij
3  DHONT LUC01:12:5854.51 %12 pts Dit resultaat is van mij
11  DE WITH BEN01:26:1046.16 %6 pts Dit resultaat is van mij
11  BRAL JOHNY01:26:1046.16 %6 pts Dit resultaat is van mij
13  ROLAND MARC01:29:1944.53 %6 pts Dit resultaat is van mij
15  VERBEKE PETER01:30:0344.17 %5 pts Dit resultaat is van mij
17  DE WILDE KOEN01:32:2943.01 %5 pts Dit resultaat is van mij
204 CANT GREET01:38:3540.34 %4 pts Dit resultaat is van mij
21  DE BUCK BART01:41:4639.08 %3 pts Dit resultaat is van mij
24  DEKEYSER MARC01:44:1538.15 %3 pts Dit resultaat is van mij

Uitslagen 2016

Zondag 02/10/16 - Pereboomse Krekentrail - 8 km

Hoogteverschil?D+
Offroad60%
Bevoorradingen?
Niveau TOP 1051.28%
Intensiteit 100%26.90km/h
AlgemeenVrouwen
16  VAN DAMME00:39:5844.64 %0 pts Dit resultaat is van mij
19  JANSE BEN00:43:0141.48 %0 pts Dit resultaat is van mij
20  SIGIN DAVY00:43:1241.30 %0 pts Dit resultaat is van mij
22  VANHOVE EDDY00:43:4640.77 %0 pts Dit resultaat is van mij
28  LAUREYN HANS00:46:2138.49 %0 pts Dit resultaat is van mij
4726 PLAQUET CINDY00:52:0634.24 %0 pts Dit resultaat is van mij
4928 JUSTE JOKE00:58:5930.25 %0 pts Dit resultaat is van mij
5029 HALLET STERRE00:59:2230.05 %0 pts Dit resultaat is van mij