Challenge van het Semoiswoud en het woud van Houille

Kom ons geweldig bebost massief ontdekken ! We leiden je langs de rotsachtige tracks, door de ongerepte natuur tot op de toppen van onze hellingen met prachtige panorama’s. Er wordt voor de nodige afkoeling gezorgd dankzij de rivercrossing... Een gouden tip : De « trail du Massif forestier de la Semois et de la Houille challenge » laat jullie een, tot nog toe, vrij onbekend maar adembenemend, zuiver en authentiek gebied kennen. Ieder van jullie kan er op zijn eigen tempo zijn grenzen komen verleggen, zij het alleen en in rust of gezellig in groep met medetrailers.

Deze challenge wordt georganiseerd door de “Massif Forestier de la Semois et de la Houille”
http://www.foretdelasemoisetdelahouille.be
Trail de la Sainte Agathe - 2018 - 27km
08/04
Trail de la Sainte Agathe
27km
La Bouillonnante - 2018 - 29km  |  Trail Court
21/04
La Bouillonnante
29km
Trail d'Orval - Florenville - 2018 - 28km
23/06
Trail d'Orval - Florenville
28km
Festival Trail Semois - 2018 - 28km
07/07
Festival Trail Semois
28km
Trail des Fées - 2018 - 33km
15/09
Trail des Fées
33km

Prijsuitreiking 15/09 om 16u

Aan het einde van de laatste koers : de Trail des Fées te Bertrix Verplichte aanwezigheid om de prijs te ontvangen.

Aankomende wedstrijd

Het Woud van de Semois en de Houille

Hier in het Woud van de Semois en de Houille vind je nog een stukje ongerept België.

Onlosmakelijk verbonden met dit ruige bosmassief ontrolt de Semois haar mooiste meanders vanaf de zachte Gaume tot in het hart van het Ardense woud.

Ten noorden kabbelt de Houille langs het plateau van Croix Scaille, een hoogplateau waar de wind waait en de natuur meester is.

Dit gebied, waarvan meer dan twee derden bebost, strekt zich uit over negen gemeenten verdeeld over twee provincies : Bièvre, Gedinne en Vresse-sur-Semois in de provincie Namen, Bertrix, Bouillon, Paliseul, Chiny, Florenville en Herbeumont in de provincie Luxemburg.

Klassementen van de challenge

Klassement A

Ce classement mesure essentiellement la performance
et attribue un petit bonus pour la fidélité.

IMPORTANT : une erreur* dans le calcul des points du classement A a été corrigée ce samedi 15/9, quelques heures après la remise des prix.
Le classement ci-dessous est la version corrigée.

* Le système de calcul additionnait tous les points d'un coureur plutôt que de n'additionner que les points des 3 meilleures performances.

POS. F COUREUR Localité PTS (A) NB
1 GILLARD JULIEN Moyen (chiny) 2080 5
2 MALDAGUE JOHAN STENAY 1832 5
3 MALISOUX LAURENT Chantemelle 1793 3
4 PÂQUES EMMANUEL Florenville 1743 4
5 (1) RIJS CAROLINE CHANTEMELLE 1738 4
6 (2) THILMANY SYLVIE Virton 1658 3
7 MULLER DENIS 1597 3
8 DE BEER CHRISTOPHE KRAAINEM 1568 4
9 BAQUET DANY CORBION 1557 3
10 THOLL JEAN PHILIPPE ETALLE 1553 3
11 DEPREZ VINCENT MEIX LE TIGE 1531 4
12 WEBER FRANCK PURE 1530 4
13 (3) WOIRIN LUCILE 1521 3
14 PONCELET BERTRAND SIGNEULX 1502 3
15 PONCELET PHILIPPE LA LOUVIERE 1483 3
16 DEFRAENE PATRICK Beauvechain 1473 3
17 DECLERCQ JOE BRUXELLES 1472 3
18 DE BEER OLIVIER Arlon 1466 3
19 (4) DION BERNADETTE VRESSE-SUR-SEMOIS 1466 5
20 ADRIAENSSENS MARC WASSENAAR 1466 5
21 COLINET BENOîT JAMIOLLE 1449 3
22 KONINCKX JEAN 1423 3
23 DERENNE ALLAIN Marbehan 1372 3
24 WILLEMS PASCAL Bras-Bas 1365 4
25 DI CATALDO MICHEL WALCOURT 1318 3
26 MARNEFFE AXEL NANINNE 1276 3
27 GRANDJEAN JEAN PASCAL BATTINCOURT 1215 4
28 MONIN MIGUEL CINEY 1207 3
29 (5) BERNARD KATIA Ruette 1140 3
30 BOUVY JACQUES BATTINCOURT 1108 3
31 FROGNET DANY 1102 4

Klassement B

Ce second classement rémunère essentiellement la fidélité
et attribue un petit bonus en fonction de la performance.

POS. F COUREUR Localité PTS (B) NB
1 GILLARD JULIEN Moyen (chiny) 1766 5
2 MALDAGUE JOHAN STENAY 1719 5
3 ADRIAENSSENS MARC WASSENAAR 1671 5
4 (1) DION BERNADETTE (F) VRESSE-SUR-SEMOIS 1670 5
5 (2) RIJS CAROLINE (F) CHANTEMELLE 1453 4
6 PÂQUES EMMANUEL Florenville 1435 4
7 WEBER FRANCK PURE 1422 4
8 DEPREZ VINCENT MEIX LE TIGE 1418 4
9 DE BEER CHRISTOPHE KRAAINEM 1414 4
10 WILLEMS PASCAL Bras-Bas 1385 4
11 GRANDJEAN JEAN PASCAL BATTINCOURT 1311 4
12 FROGNET DANY 1293 4
13 MALISOUX LAURENT Chantemelle 1199 3
14 (3) THILMANY SYLVIE (F) Virton 1176 3
15 MULLER DENIS 1156 3
16 PONCELET BERTRAND SIGNEULX 1150 3
17 DE BEER OLIVIER Arlon 1143 3
18 (4) WOIRIN LUCILE (F) 1143 3
19 COLINET BENOîT JAMIOLLE 1142 3
20 DECLERCQ JOE BRUXELLES 1134 3
21 DERENNE ALLAIN Marbehan 1128 3
22 KONINCKX JEAN 1127 3
23 DI CATALDO MICHEL WALCOURT 1120 3
24 MARNEFFE AXEL NANINNE 1112 3
25 THOLL JEAN PHILIPPE ETALLE 1109 3
26 BAQUET DANY CORBION 1099 3
27 PONCELET PHILIPPE LA LOUVIERE 1087 3
28 DEFRAENE PATRICK Beauvechain 1085 3
29 MONIN MIGUEL CINEY 1080 3
30 (5) BERNARD KATIA (F) Ruette 1030 3
31 BOUVY JACQUES BATTINCOURT 1025 3

Over de klassementen

Klassement A : prestatie
Prestatie staat centraal en de deelnemers krijgen ook een getrouwheidsbonus Vos points sont calculés comme suit : de Betrailscore van de drie beste resultaten, wordt vermenigvuldigd met 10 (voorbeeld 54,6% = 546 punten) + 60 bonuspunten per bijkomende deelname aan een trail uit de challenge (extra deelname bovenop de drie beste wedstrijdresultaten) met een maximum van 2 x 60 bonus punten aangezien de challenge bestaat uit 5 trailruns.

Klassement B : getrouwheid
Getrouwheid staat centraal en de deelnemers krijgen ook een prestatiebonus. Het aantal gelopen kilometers wordt vermenigvuldigd met 10 + 5X het gemiddelde van de Betrailscore tijdens de trailruns uit de challenge.